Mc Donald's
ładuję dane...
podziel się opinią!
  • Pytanie
  • Pomysł
  • Problem
  • Pochwała


...zadaj pytanie, przedstaw pomysł, zgłoś problem lub pochwal firmę Mc Donald's.

Kliknij, aby dodać wpis.

[9]
[10]
Jak klienci oceniają Mc Donald's?
 
 
37%
 
31%
 
40%
 
60%
 
28%
 
22%
 
53%
 
43%

wiedzę personelu
jakość obsługi
cenę produktów/ usług
dostępny asortyment
organizację pracy
czas obsługi
wygląd punktu
jakość produktów/usług

Pytania (20)
dodaj
k.ostrzyk
pokaż treść
Witam,
Wczoraj na ulicy Górczewskiej kupiłem w MCDrivie kupiłem Sheyka czekalodowego. Pani w okienku podała mi waniliowego a kiedy zwróciłem jej uwagę, ze to nie czekoladowy powiedziała, że teraz tak one wygladają. Grzecznie poprosiłem żeby mi go wymieniła po czym wymieniła go. Pani w okiengu okazała mi swoje wielkie niezadowolenie że musiała wymienić mi niewłaściwe zamówienie. Za produkt zapłaciłem kartą (zblizeniowo), ale nie otrzymałem potwierdzenia ani paragonu. Zatrzymałem się na parkinu i poszedłem do menagera zmiany i opowiedziałem jej sytuacje. Pani w okienu powiedziała, ze został mi wydany paragon i potwierdzenie transakcji. Nalegałem aby menager poszukał dokumentu potwierdzającego zapłatę I znalazł się mój paragon, ale potwierdzenie tranzakcji już nie. Uważam, że przydałoby się jakieś szkolenie z dobrago zachowania niektórym pracownikom McDonalds na ulicy Górczewskiej
odpowiedz
dodał k.ostrzyk | 0 odpowiedzi | dodano: 2014-04-14
shatsi
pokaż treść
Witam,proszę o informację czy w przypadku czynnych min 2 kas w Mc Donald\'s kolejka powinna być jedna czy dwie - do każdej kasy osobno? Wczoraj odwiedziłam restaurację na dolnym śląsku i dowiedziałam się od OBURZONEJ kierowniczki, że kolejka jest jedna i żebym poszła na koniec ognka a właściwie ogona. Uważam że jest to bezsensowne z czysto psychologicznego podejścia. Gdy widzę jedną dużą kolejkę - wychodzę. Dwie mniejsze - zostaję. Proszę o informację jakie są zasady obsługiwania klientów w sieci Mc Donald\'s

Kasia
odpowiedz
dodał shatsi | 0 odpowiedzi | dodano: 2014-04-23
magda_ann
pokaż treść
Nagminnie we Wrocławiu na Bardzkiej prawie za każdym razem pracownicy na Mc Drive zapomniają w zamówieniu o jednym z produktów. Rozumiem, że można zapomnieć jeden, dwa razy, bo pracują w pośpiechu. Ale wydaje już mi się, że to jest złodziejstwo,a nie pośpiech ze wzg. na ilość takich pomyłek. Za każdym razem trzeba kontrolować już swoje zamówienie. Niestety problem nie dotyczy tylko ul. Bardzkij.
odpowiedz
dodał magda_ann | 0 odpowiedzi | dodano: 2014-05-28
pokaż treść
Nagawczyna 245 C byliśmy z bratem na rowerach w Mc Drive zamówić coś do jedzienia i czekaliśmy 10 minut pod okienkiem zanim opryskliwa Pani łaskawie podeszła do okienka mówiąc,że jest 30 MIN przerwa techniczna, nie udzielając inrofmacji od kiedy trwa, po czym kilka minut później obsłużyła klienta samochodem. Inni klienic niż autem co chcą zamówić jedzenie na Mc Drive są gorsi?????To po co piszecie 24 h jak nie ma kto obsługiwać!!!!!!! Proponuje poracować nad personelem bo ODSTRASZA klientów!!!!
odpowiedz
dodał | 0 odpowiedzi | dodano: 2014-06-19
pokaż więcej
Problemy (258)
dodaj
pokaż treść
Witam wszystkiech O S T R Z E Ż E N I E

z góry chciał bym ostrzec ludzi kupujących w restauracji McD w Nowym Sączu na ul. Aleja Piłusuckiego przede wszystkim na nie miłą obsługę kardy managerskiej jak również przed kanapką grand royal, nie wiem czy we wszystkich restauracjach tak ona wygląda ale za prawie 13zl oczekiwałem coś więcej niż dwa hamburgery w bułce zamoczone w musztardzie z jednym plasterkiem ogórka i cebuli. taniej zamówić 2x zwykłego hamburgera z 5zł taniej i wyjdzie na to samo. Wracając do obsługi na moje pytanie czy kanapka najdroższa w meny wygląda jak zwykły hamburger ( na zdjęciu wygląda całkiem inaczej) odpowiedziała oburzona ze TAK i że wiedziałem co zamawiam. TAKŻE UWAŻAJCIE CO ZAMAWIACIE pozd Michał
odpowiedz
dodał | 0 odpowiedzi | dodano: 2014-08-04
Anadea
pokaż treść
Witam,
W dniu dzisiejszym mój mąż zakupił "na wynos" w Mc Donald\\\'s Małopole 4 McFlurry z Lionem i karmelem. Po przyjeździe do domu okazało się, że w deserze nie ma praktycznie w ogóle karmelu. Lody nie były nawet wymieszane z dodatkami a jedynie posypane z wierzchu małą ilością Liona.
Nie polecam zakupów w tym lokalu.
odpowiedz
dodał Anadea | 0 odpowiedzi | dodano: 2014-08-30
Sorceroo
pokaż treść
Witam
Dnia 5 Września odwiedziłem wraz z dziewczyną Mc Donald\\\'s Gliwicach przy ulicy Lipowej 1 w Galerii Forum , o godzinie 20.46. Gdzie byłem świadkiem pewnego incydentu . Menadżer pracujący na kasie obsługujący swoich znajomych , którzy zamówili Mc Flurry Snikers w ilości sztuk 4 , nabił tylko jedne co było widoczne na monitorze z zamówieniami i tak ich podliczył płatności dokonali kartą . Menadżer po przyjęciu tego zamówienia zasygnalizował pani menadżer pracującej w strefie wydawania zamówień ,aby zrobiła 4 Mc Flurry Snikers ,menadżerka wiedząc o całej sytuacji nie zaprotestował czy zwróciła uwagi . Dodatkowo czekaliśmy na nasze zamówienie które zamówiliśmy prędzej , bo menadżerowie byli zajęci wykonywaniem Mc Flurry . Zamówienie wydała nam kasjerka która musiała zejść z stanowiska pracy . Z mojej strony postanowiłem to zgłosić gdyż uważam ze jest to postawa nie godna i nie sprawiedliwa wobec innych gości restauracji Mc donald\\\'s . 1 Września spotkała mnie kolejna nieprzyjemność w tym samym Mc Donalds gdzie zamówiliśmy lody z kupony 2 za 5 zł pierwsze lody po otrzymaniu oddaliśmy z reklamacją ponieważ nie szło to nazwać lodem . Po wymianie otrzymaliśmy lody gdzie polewa z lodem wylewała się poza wafelek . Cały wafelek był skąpany w polewie i lodzie całość była nie estetyczna i nie nadawała się do konsumpcji ..

Dla potwierdzenia mam zachowany paragon ,gdyby był potrzebny z dnia opisanego wyżej
odpowiedz
dodał Sorceroo | 0 odpowiedzi | dodano: 2014-09-05
skorupa
pokaż treść
W dniu 23 września około godziny 1:15 zostałem oszukany na 10 złotych przez młodego sprzedawce z dredami w Szczecinie przy ulicy południowej 21. Nie zostało mi wydane 10 złotych reszty. Niestety za poźno się zorientowałem i powrot był nieopłacalny...
odpowiedz
dodał skorupa | 0 odpowiedzi | dodano: 2014-09-23
pokaż więcej
Pochwały (149)
dodaj
antosikm
pokaż treść
Chciałem pozdrowić i pochwalić Panią Gosie z Maka na Świętokrzyskiej, mega sympatyczna babeczka, BigMacki zawsze ciepłe, fryteczek nie brakuje i uśmiechu na twarzy również ;)
odpowiedz
dodał antosikm | 0 odpowiedzi | dodano: 2014-01-13
ilona1972
pokaż treść
Witam,

W dniu dzisiejszym tj. 23.04.14 około godziny 20 byłam wraz z rodziną w restauracji Mc Donalds w Wałbrzychu przy ul. Kolejowej. Wjechaliśmy do miejsca przeznaczonego na obsługę osób jadących samochodem. Było kilka samochodów przed nami, jednak cierpliwie czekaliśmy w kolejce. Po około 2 minutach przyszła pora na złożenie zamówienia przez nas. Pani obsługująca miło nas przywitała i po prosiła o złożenie zamówienia. Złożyliśmy duże zamówienie, były to 2 zestawy dla dzieci i inne małe kanapki, pani zaproponowała nam dodatkowo Mc zestaw informując, że jak weźmiemy zestaw+happy meal dziecko otrzyma w prezencie książeczkę-zgodziłam się, chwilę później zapytała o ciastko na deser ( oczywiście się zgodziłam ) . Po chwili usłyszałam słowa" Czy zamówienie na monitorze zgadza się? Oraz kwotę jaką mam zapłacić". Zostałam miło pożegnana i zaproszona do następnego okienka. Pani przyjmująca pieniądze ponownie miło nas przywitała, uśmiechnęła się do dzieci oraz dała im balony, dała nam informację z książkami prosząc o podanie jednego tytułu. Ja niestety nie miałam pojęcia jaką wybrać, więc pani zapytała o wiek dziecka w celu pomocy przy wyborze odpowiedniej książki. Zapłaciłam, zostałam miło pożegnana i zaproszona do ponownego odwiedzenia. Przy następnym okienku ponownie zostałam miło przywitana, otrzymałam swoje zamówienie. Pani wydająca zamówienie również miło mnie pożegnała i zaprosiła do ponownego odwiedzenia.

W domu sprawdziłam całe zamówienie razem z paragonem- otrzymałam zamówienie w całości. Jestem bardzo zadowolona z obsługi , ponieważ nie zawsze zdarza się taka obsługa sympatyczna a za razem pomocna.
odpowiedz
dodał ilona1972 | 0 odpowiedzi | dodano: 2014-03-24
paweel02
pokaż treść
Chciałbym pochwalić obsługę w restauracji w Świnoujściu. Krótki czas oczekiwania w kolejce i na posiłek został umilony przez ciekawą rozmowę z menadżerem. Byłem zdezorientowany ale została zaproponowana mi pomoc przez Pana Waldemara. Pełen satysfakcji wyszedłem najedzony z lokalu z nadzieją na szybki powrót.
odpowiedz
dodał paweel02 | 0 odpowiedzi | dodano: 2014-06-28
ania89
pokaż treść
Pozdrawiam Pana w białej koszuli, który sprzedał mi dziś rano kawę w mc cafe na nowym dworcu pkp koło galerii krakowskiej, naprawdę miła obsługa a kawka pyszna :)
odpowiedz
dodał ania89 | 0 odpowiedzi | dodano: 2014-09-06
pokaż więcej
Forum dyskusyjne
załóż temat
kenzo
dodał(a): kenzo | 0 odpowiedzi | dodano: 2014-09-11 10:59:19
Zdjęcia (0)
dodaj
Brak plików dla tej firmy. DODAJ ZDJĘCIE!
Mc Donald's
Zostań naszym audytorem
MRtec.pl - zostań audytorem!
Reklama