Merkus
ładuję dane...
/ pomorskie / Gdańsk / ul. Żuławska, 1; Współrzędne: 54°19\'25"N 18°38\'8"E
  • Pytanie
  • Pomysł
  • Problem
  • Pochwała


Zadaj pytanie, przedstaw pomysł, zgłoś problem lub pochwal firmę Merkus.
Kliknij aby dodać.
[10]
[7]
Jak klienci oceniają Merkus?
 
 
-33%
 
-33%
 
33%
 
0%
 
67%
 
33%
 
0%
 
33%

wiedzę personelu
jakość obsługi
cenę produktów/ usług
dostępny asortyment
organizację pracy
czas obsługi
wygląd punktu
jakość produktów/usług

Problemy (1)
anonim
1
pokaż treść
Ochrona w sklepie to absolutne nieporozumienie. Zarówno pana pracującego rano, jak drugiego osobnika, który pracuje wieczorami oceniam negatywnie. Stale sledzą klientów, nieraz wysyłając w ich kierunku wymowne spojrzenia, co powoduje dyskomfort i nieraz oburzenie kupujących. Zapytani o lokalizację produktów w sklepie odmawiają odpowiedzi i wołają osobę z obsługi. Możliwe, że takie mają wytyczne, jednak oceniam ich negatywnie.
Pracownicy nie są zaznajomieni z promocjami obowiązującymi w sklepie, jak i z cenami poszczególnych produktów. Przedstawię problem na przykładzie pewnej sytuacji. Przy wejściu do sklepu zawieszony był plakat z napisem "kup mleko MLEKOVITA, a dostaniesz ciastka OCH gratis". Pracownicy zapytani o rodzaj mleka, za ktory przysługują gratisowe słodkości wyraźnie byli zmieszani. Po wypytaniu trzeciego z nich otrzymałem rzeczową informację. Na tym problem jednak się nie kończy, ponieważ pani w kasie uświadomiła mnie, że paczki z ciastkami wydzielone do rozdania się skończyły. Na plakacie nie było, podkreślam, nie było informacji "do wyczerpania zapasów". Koniec końców, po próbie uświadomienia pracownika odnośnie kwesti prawnych w takim przypadku, darmowego produktu nie otrzymałem.
Drugą sprawą jest pieczywo. Są cztery rodzaje chleba, pracownicy ich nie rozróżniają i nabijają losową cenę i rodzaj na paragon. Umożliwa to zakup chleba po niższej cenie, jak również problemy dla diabetyków, gdy na paragonie spostrzegą zwykły chleb.
odpowiedz
dodał anonim | 0 odpowiedzi | dodano: 2012-09-20
Forum dyskusyjne
załóż temat
Brak tematów dla tej firmy. DODAJ SWOJĄ OPINIĘ!
Ankieta / oceny klientów
MRtec.pl - zostań audytorem!
Założone wątki
Pytania Pomysły Problemy Pochwały
0 0 1 0
Osoby trafiające na tą stronę były zainteresowane następującymi tematami
, merkus gdańsk godziny otwarcia, merkus gdańsk, merkus, merkus gdansk godziny otwarcia, sklep merkus gdańsk, merkus gdansk orunia godziny otwarcia, merkus zulawska, merkus orunia, sklep merkus orunia, sklep merkus gdansk orunia, mercus gdańsk, merkus gdańsk orunia ul żuławska, sklep merkus gdansk orunia godziny otwarcia, merkus orunia godziny otwarcia
Reklama