Sklep Biegacza
ładuję dane...
/ kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią
  • Pytanie
  • Pomysł
  • Problem
  • Pochwała


Zadaj pytanie, przedstaw pomysł, zgłoś problem lub pochwal firmę Sklep Biegacza.
Kliknij aby dodać.
Jak klienci oceniają Sklep Biegacza?
 
 
100%
 
100%
 
33%
 
67%
 
83%
 
100%
 
83%
 
83%

wiedzę personelu
jakość obsługi
cenę produktów/ usług
dostępny asortyment
organizację pracy
czas obsługi
wygląd punktu
jakość produktów/usług

Pochwały (1)
anonim
pokaż treść
Opis dotyczy chęci zakupu butów do biegania neutralnych i minimalistycznych.

Wiedzę personelu oceniam wysoko ponieważ przedstawiając im swoje oczekiwania do tego jakich butów potrzebuję, zaoferowali mi praktycznie to samo, co doradzał mi zmierzyć znajomy profesjonalny biegacz. Operowanie nazwami podeszwy, ułożenia stopy itd. może zrobić duże wrażenie na kimś początkującym.

Umiejętności personelu i jego zachowani oceniam dość wysoko ze względu na profesjonalne podejście przy bardzo "luźnym" usposobieniu, dzięki temu głowiąc się nad zakupem, nie wychodzimy ze sklepu z bólem głowy, tylko jak z pogawędki ze znajomym, personel z pewnością wie jak postępować z klientem tak aby był zadowolony z zakupu, potrafi dopytać, wyciągnąc z niego ważne informacje czego klient oczekuje. Mały minus za to co usyszałem kątem ucha gdy personel doradzał innemu klientowi, tzw. zielonemu w temacie, personel polecał mu buty oczywiście dobre, ale najnowszy i najdroższy model.

Ubiór personelu ciekawy, sportowe ubrania i buty, tworzy ciekawy luźny klimat.

Oferta firmy i dostępny asortyment bardzo dobre, wiele butów i kazdy może wyszukać coś dla siebie, buty mozna mierzyć po kolei nawet godzinę i nikt nie robi problemów, ponieważ wiadomo że buty muszą być bardzo dobrze dopasowane.

Cena produktów dość wysoka w porównianiu ze sklepami internetowymi, choć niektóre buty w promocjach tańsze niż gdziekolwiek indziej, i tutaj sklep nadrabia.

Organizacja pracy bardzo dobra, tuż po wejściu do sklepu słyszymy nienachalne powitanie i klient przed udzieleniem pomocy ma chwilę by skierować swoje kroki do działu którym jest zainteresowany, zaraz potem podchodzi personel i pomaga, gdy jedna osoba zakłada buta sprzedawca idzie doradzić innemu, gdy inny buta zmienia, sprzedawca wraca zapytać jak wygodny jest zalożony but.

Czas obsługi jest bardzo dobry, nie ma sytuacji żeby ktoś stał i czekał na pomoc. Problemem staje się to że zostajemy tu dłużej niż planowaliśmy..!

Wygląd punktu dobry, dobre światło, widoczne biurko sprzedawcy, ładnie ust
odpowiedz
dodał anonim | 0 odpowiedzi | dodano: 2013-07-16
Ankieta / oceny klientów
MRtec.pl - zostań audytorem!
Założone wątki
Pytania Pomysły Problemy Pochwały
0 0 0 1
Reklama