T-Mobile
ładuję dane...
/ łódzkie / Łódź / manufaktura
  • Pytanie
  • Pomysł
  • Problem
  • Pochwała


Zadaj pytanie, przedstaw pomysł, zgłoś problem lub pochwal firmę T-Mobile.
Kliknij aby dodać.
[23]
[33]
Jak klienci oceniają T-Mobile?
 
 
34%
 
30%
 
31%
 
42%
 
28%
 
21%
 
59%
 
49%

wiedzę personelu
jakość obsługi
cenę produktów/ usług
dostępny asortyment
organizację pracy
czas obsługi
wygląd punktu
jakość produktów/usług

Problemy (2)
Naraka
pokaż treść
Chciałam przedłużyć swoją umowę w T-mobile, przyniosłam wszystkie dokumenty. Niestety jako użytkownik telefonu nie mogłam tego zrobić, gdyż tylko właściciel abonamentu jest do tego powołany, w tym przypadku moja mama.
odpowiedz
dodał Naraka | 0 odpowiedzi | dodano: 2011-10-06
anonim
pokaż treść
Pani w salonie T-mobile nie potrafła określić, dlaczego nie mogę otrzymywać haseł jednorazowych, służących do logowania się w internetowym systemie obsługi klienta, na numer spoza sieci T-mobile. Wcześniej istniała taka możliwość, ale w pewnym momencie została wyłączona. Pani zamiast rozwiązać problem, próbowała wcisnąć mi nową aktywację w T-mobile, mimo moich kilkakrotnych tłumaczeń, że mam już numer telefonu i nie potrzebuję kolejnego.
odpowiedz
dodał anonim | 0 odpowiedzi | dodano: 2012-08-22
Pochwały (1)
anonim
pokaż treść
Kilka dni temu weszłam do łódzkiej MAnufaktury do salonu T-mobile aby zorientować się w ofercie, którą widziałam w reklamie telewizyjnej.
Chciałam dowiedzieć się jak wygląda opcja zakupu laptopa za 1zł z internetem w abonamencie.
Kiedy weszłam do salonu po około 30s podszedł do mnie młody, zadbany mężczyzna i zapytał w czym mógłby pomóc. Odparłam, że na razie się rozglądam i wrócę do niego za chwilkę. Obejrzałam wystawione na półkach tablety ale niestety nie mogłam znaleźć żadnego notebooka ani netbooka.
Rozejrzałam się szukając sprzedawcy ale był już zajęty rozmową z innym klientem. Mój wzrok podchwyciła młoda asystentka sprzedaży i niezwłocznie zapytała czy mogłaby mi w czymś pomóc. Odparłam, że tak, chciałabym poznać ofertę laptopów z internetem. Pani poprosiła abym usiadła, wyjaśniła dokładnie ofertę usługi internetowej, warunki opłat i abonamentu. Zaprezentowała mi dwa laptopy, notebooka i tableta. Dokładnie omówiła budowę i zalety każdego z nich. Zachęcała mnie do zakupu, zachwalała ofertę. Była przy tym bardzo miła, sympatyczna, miała dobre podejście do mnie jako do klienta. Spędziłam w salonie 25 minut.Wyszłam z salonu niemalże pewna, ze za kilka dni po wypłacie do niej wrócę i zakupię laptopa z internetem. Wygląd i obsługa klienta w salonie była rzetelna i profesjonalna. Zostałam perfekcyjnie obsłużona i przekazano mi wszystkie możliwe informacje, które były mi niezbędne. Z pewnością polecę ten salon znajomym.
odpowiedz
dodał anonim | 0 odpowiedzi | dodano: 2012-06-18
Forum dyskusyjne
załóż temat
pikuś128
dodał(a): pikuś128 | 0 odpowiedzi | dodano: 2014-03-01 20:07:53
Ankieta / oceny klientów
MRtec.pl - zostań audytorem!
Założone wątki
Pytania Pomysły Problemy Pochwały
0 0 2 1
Osoby trafiające na tą stronę były zainteresowane następującymi tematami
, t mobile manufaktura, t-mobile łódź manufaktura, t mobile manufaktura łódź, t mobile łódź manufaktura, t-mobile manufaktura, manufaktura t mobile, salon t-mobile łódź manufaktura, t mobile manufaktura kontakt, t mobile manufaktura łódź kontakt oferty, t-mobile lodz manufaktura, t-mobile łódz najwiekszy, kontakt do sklepu t-mobile w manufakturze lodz, manufaktura t-mobile, t-mobile salony łódź manufaktura
Reklama