Terranova
ładuję dane...
/ łódzkie / Łódź / Piotrkowska 55
  • Pytanie
  • Pomysł
  • Problem
  • Pochwała


Zadaj pytanie, przedstaw pomysł, zgłoś problem lub pochwal firmę Terranova.
Kliknij aby dodać.
[12]
[6]
Jak klienci oceniają Terranova?
 
 
10%
 
24%
 
47%
 
44%
 
10%
 
7%
 
29%
 
35%

wiedzę personelu
jakość obsługi
cenę produktów/ usług
dostępny asortyment
organizację pracy
czas obsługi
wygląd punktu
jakość produktów/usług

Problemy (1)
Bipar
2
pokaż treść
Wchodząc do sklepu nie zostałam powitana ani nie spotkałam się ze wzrokiem żadnego ze sprzedawców. Sprzedawcy nie posiadali plakietek z imieniem.
Oprócz jednej osoby przy kasie wszyscy pracownicy byli zajęci rozwieszaniem towaru. Nikt nie podszedł do mnie z pytaniem czy może pomóc mi przy wyborze. Kiedy zapytałam jednego ze sprzedawców o inny rozmiar z przymierzanego fasonu, pracownik jedynie skazał mi miejsce, gdzie mogę sobie poszukać.
Przymierzalnie nie były utrzymane w czystości a liczba wieszaków na ubrania nie była wystarczająca na powieszenie swoich i przymierzanych rzeczy (część wieszaków była wyrwana ze ściany). Podczas uiszczania płatności nie zostałam powitana, sprzedawca wyglądał na niezadowolonego, nie zaproponował mi również żadnego dodatkowego akcesorium.
odpowiedz
dodał Bipar | 1 odpowiedzi | dodano: 2010-05-20
Pochwały (1)
Klara_87
pokaż treść
Obsługa sklepu była ubrana ładnie i czysto. Pomimo dużej liczby klientów personel zadbał o wygląd sklepu, który miał czysta podłogę a ubrania na półkach były w większości ładnie poskładane.
odpowiedz
dodał Klara_87 | 0 odpowiedzi | dodano: 2010-05-20
Forum dyskusyjne
załóż temat
Brak tematów dla tej firmy. DODAJ SWOJĄ OPINIĘ!
Ankieta / oceny klientów
MRtec.pl - zostań audytorem!
Założone wątki
Pytania Pomysły Problemy Pochwały
0 0 1 1
Osoby trafiające na tą stronę były zainteresowane następującymi tematami
, terranova łódź piotrkowska, terranova outlet łódź, outlet terranova łódź, outlet łódź piotrkowska, terranova łódź piotrkowska godziny otwarcia, terranova łódź, terranova piotrkowska łódź, outlet terranova piotrkowska, outlet piotrkowska łódź, outlet piotrkowska, sklep terranova łódź piotrkowska, terranova piotrkowska łódź godziny otwarcia, terranova lodz piotrkowska, outlet terranova łódź godziny otwarcia
Reklama