ZUS
ładuję dane...
/ łódzkie / Łódź / Śródmieście, ul. Zamenhofa
  • Pytanie
  • Pomysł
  • Problem
  • Pochwała


Zadaj pytanie, przedstaw pomysł, zgłoś problem lub pochwal firmę ZUS.
Kliknij aby dodać.
[10]
[5]
Jak klienci oceniają ZUS?
 
 
41%
 
37%
 
3%
 
11%
 
28%
 
37%
 
32%
 
8%

wiedzę personelu
jakość obsługi
cenę produktów/ usług
dostępny asortyment
organizację pracy
czas obsługi
wygląd punktu
jakość produktów/usług

Problemy (1)
Pisoza
pokaż treść
Zdecydowanym minusem placówki przeze mnie odwiedzanej są godzinny obsługi petentów. Siedziba przyjmuje od wtorku do piątku w godzinach 8-15 pracując dłużej tylko w poniedziałki do 17. To duże utrudnienie dla osób, których obowiązki codziennej pracy pokrywają się z godzinami pracy urzędu.
odpowiedz
dodał Pisoza | 0 odpowiedzi | dodano: 2010-10-07
Pochwały (1)
Jan-Jakub84
pokaż treść
Będąc "klientem" ZUS-u co jakiś czas jestem zmuszony załatwić w nim pewne formalności. Choć opinia o ubezpieczycielu w ogólnej opinii nie jest najlepsza(pomijam przyczyny) to ja dostrzegam plusy obsługi klienta w placówce. Za przyjazny petentowi uważam system elektronicznej kolejki. Dzięki któremu klient nie musi stać na nogach w oczekiwaniu na przyjęcie przez urzędnika. W tym czasie można skorzytać ze znajdujących się wewnątrz budynku licznych wygodnych krzeseł. Po odczekaniu swojej kolejki można się udać do biurka pracownika ZUS-u, który w sposób kompetentny pomaga załatwić i rozwiać wszelkie wątpliwości szargające interesantem. Pomoc jest udzielona z życzliwością a nie od niechcenia.
odpowiedz
dodał Jan-Jakub84 | 0 odpowiedzi | dodano: 2010-10-07
Forum dyskusyjne
załóż temat
Brak tematów dla tej firmy. DODAJ SWOJĄ OPINIĘ!
Ankieta / oceny klientów
MRtec.pl - zostań audytorem!
Założone wątki
Pytania Pomysły Problemy Pochwały
0 0 1 1
Osoby trafiające na tą stronę były zainteresowane następującymi tematami
, zus łódź zamenhofa emerytury, zus dla łodzi śródmieścia, zus łódź zamenhofa pracownicy, zus zamenhofa emerytury, zus w łodzi ul. zamenhofa, zus w łodzi pracownik, zus zamenhofa pracownicy, zus zamenhofa centrum obslugi klienta, zus łodzi zamenhofa praca, zus łódz zamenhofa 4, zus lodz srodmiescie, zus łódż ul. zamenchofa -wydział emerytur i rent, zus w łodzi ul. zamenhofa pracownicy
Reklama