ZUS
ładuję dane...
/ łódzkie / Łódź / Śródmieście, ul. Zamenhofa
  • Pytanie
  • Pomysł
  • Problem
  • Pochwała


Zadaj pytanie, przedstaw pomysł, zgłoś problem lub pochwal firmę ZUS.
Kliknij aby dodać.
[9]
[5]
Jak klienci oceniają ZUS?
 
 
41%
 
37%
 
3%
 
11%
 
28%
 
37%
 
32%
 
8%

wiedzę personelu
jakość obsługi
cenę produktów/ usług
dostępny asortyment
organizację pracy
czas obsługi
wygląd punktu
jakość produktów/usług

Problemy (1)
Pisoza
pokaż treść
Zdecydowanym minusem placówki przeze mnie odwiedzanej są godzinny obsługi petentów. Siedziba przyjmuje od wtorku do piątku w godzinach 8-15 pracując dłużej tylko w poniedziałki do 17. To duże utrudnienie dla osób, których obowiązki codziennej pracy pokrywają się z godzinami pracy urzędu.
odpowiedz
dodał Pisoza | 0 odpowiedzi | dodano: 2010-10-07
Pochwały (1)
Jan-Jakub84
pokaż treść
Będąc "klientem" ZUS-u co jakiś czas jestem zmuszony załatwić w nim pewne formalności. Choć opinia o ubezpieczycielu w ogólnej opinii nie jest najlepsza(pomijam przyczyny) to ja dostrzegam plusy obsługi klienta w placówce. Za przyjazny petentowi uważam system elektronicznej kolejki. Dzięki któremu klient nie musi stać na nogach w oczekiwaniu na przyjęcie przez urzędnika. W tym czasie można skorzytać ze znajdujących się wewnątrz budynku licznych wygodnych krzeseł. Po odczekaniu swojej kolejki można się udać do biurka pracownika ZUS-u, który w sposób kompetentny pomaga załatwić i rozwiać wszelkie wątpliwości szargające interesantem. Pomoc jest udzielona z życzliwością a nie od niechcenia.
odpowiedz
dodał Jan-Jakub84 | 0 odpowiedzi | dodano: 2010-10-07
Forum dyskusyjne
załóż temat
Brak tematów dla tej firmy. DODAJ SWOJĄ OPINIĘ!
Ankieta / oceny klientów
MRtec.pl - zostań audytorem!
Założone wątki
Pytania Pomysły Problemy Pochwały
0 0 1 1
Osoby trafiające na tą stronę były zainteresowane następującymi tematami
, zus łódź zamenhofa emerytury, zus łódź zamenhofa pracownicy, zus dla łodzi śródmieścia, zus łodzi zamenhofa praca, zus łódz zamenhofa 4, zus zamenhofa centrum obslugi klienta, zus lodz srodmiescie, zus zamenhofa pracownicy, zus w łodzi pracownik, zus łódż ul. zamenchofa -wydział emerytur i rent, zus w łodzi ul. zamenhofa pracownicy, zus w łodzi ul. zamenhofa, zus zamenhofa emerytury
Reklama