Plus
ładuję dane...
/ mazowieckie / Ostrołęka / Głowackiego
anonim
W punkcie Plusa obsługiwał mnie Pan Konrad ...
 
W punkcie Plusa obsługiwał mnie Pan Konrad Openchowski. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i z usług Plusa. Od początku przenoszenia numeru, Pan Konrad był bardzo pomocny, cały czas monitorował moją sprawę, odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Byliśmy w stałym kontakcie, kiedy musiałam załatwić coś w trakcie jego nieobecności, umawiał mnie z innym pracownikiem punktu, żebym nie musiała czekać w kolejce i od początku tłumaczyć o co mi chodzi. Numer przeniosłam prawie rok temu i nadal, jeśli mam pytania, kontaktuję się bezpośrednio z Panem Konradem, który pomaga w każdej sprawie.
Jeśli chodzi o firmę- punkt plusa jest niewielki. Pracuje tam ok 4-5 osób. Są miejsca obsługi klientów oraz kasa. Pomieszczenie jest dobrze zagospodarowane i czyste. Zazwyczaj nie trzeba czekać na obsługę- nie ma kolejki. Jeśli jest się umówionym do doradcy, nie trzeba czekać wcale. Wszystkie sprawy załatwiane są w ciągu kilku/ kilkunastu minut.
Punkt ma wszystkie, oferowane przez Plus, produkty. Ceny są porównywalne do ofert innych sieci, ale ostatecznie jest to uzależnione od wymagań klienta.

anonim, 2016-05-23 14:47:25
zgłoś moderatorowi
Odpowiedz

Zostań naszym audytorem
MRtec.pl - zostań audytorem!
Reklama