Rosmann
ładuję dane...
/ zachodniopomorskie / Szczecin / Ku Słońcu 67, ch. ster
Wiwapa
Rossman mieszczacy sie w Szczecinie ul. Ku ...
 
Rossman mieszczacy sie w Szczecinie ul. Ku Słońcu 67 w galerii Ster. Jest to dość nowy sklep otwarty pare m-cy temu.
Obsługa sklepu jest na wysokim poziomie. Sklep można podzielić na dwie strefy kasowe. W przypadku jeśli zakup jest dokonywany na cześci kosmetycznej- lakiery, tusze do rzęs, podklady, itp- jest przygotowane odpowiednie miejsce z kasa. Za kazdym razem odwiedzin tego sklepu kasuje jedna i ta sama Pani. Jest to osoba bardzo miła i pomocna. Druga kasa znajdująca sie blizej wejscia symbolizuje pewien koniec odwiedzin w sklepie. Bardzo miła obsługa, zachowane podstawowe zasady sprzedazy, za kazdym razem proponowany jest kosmetyk bedacy w danej super cenie, proponowana gazetka rossman. Zakupy zawsze koncza się z zaproszeniem na nastepny raz do zakupow.
Jesli chodzi o sam wyglad personelu każda z Pań ma odpowiednio dobrany fartuszek firmowy z odpowiednio dobranym imieniem na plakietce. Zawsze czysty i zadbany.
Jest mozliwosc zapisania sie do newslettera aby otrzymywac go na maila- pokazanie co wlasnie w danej chwili jest w promocji lub co bedzie- mozliwosc wykonania tej czynnosci on line. Nie jest to spam.
Wszytskie produkty sa poukladane wg działów: higiena, czystość w domu, kosmetyki, kremy, deo czy drobne wyposazenie domu np świeczki, przy kasie znajduje sie polka z drobna zywnoscia oraz piciem.
Sam sklep zasluguje na 5+ zwg na czystosc i schludnosc. Zawsze zadbane i chetne do polecenia kazdemu innemu do odwiedzenia tego sklepu.

Wiwapa, 2011-10-09 21:38:30
zgłoś moderatorowi
Odpowiedz

Zostań naszym audytorem
MRtec.pl - zostań audytorem!
Osoby trafiające na tą stronę były zainteresowane następującymi tematami
rossman szczecin,
Reklama